Türkiye yaz tatili yapmak için tam bir cennet. Sadece yerli değil yabancı turistlerinde akın ettiği ülkemizde tatil yapmak için tercih edebileceğiniz tatil yapılacak en güzel yerleri sizin için derledik.

Fethiye

https://www.izbilir.com/uploads/images/2018/07/fethiye-83212679.jpg

Fethiye yazın oldukça fazla turist ağırlayan beldelerimizden biridir. Sadece enfes deniziyle değil, tarihi yerleriyle de gelenleri büyüleyecektir. Ayrıca yamaç paraşütü yapmak isteyenler için de tam bir nimettir.

Fethiye'nin Cenneti Kelebekler Vadisi  

Olimpos

https://www.izbilir.com/uploads/images/2018/07/olimpos-40641913.jpg

Genelde sakin ve huzurlu tatil arayanların rotası oluyor Olimpos. Eğer çılgın bir gece hayatı değil de sakin ve doğayla baş başa bir tatil arıyorsanız Olimpos’tan vazgeçemeyeceksiniz. Özellikle gençlerin akın ettiği Olimpos’a sadece yerli değil, yabancı turistler de ilgi gösteriyor.

Didim

https://www.izbilir.com/uploads/images/2018/07/didim-94530575.jpg

Didim’de yazın nüfusunu en az üç katına çıkaran tatil beldelerimizden biri. Mükemmel bir denizi olan Didim, ayrıca Türkiye’nin en güzel plajlarına da sahip. Ayrıca hem tarihi, hem de doğal güzelliğiyle gelenleri kendisine aşık ediyor. Didim, sanatçılarında bol bol ziyaret ettiği tatil beldelerinden.

Kaş

https://www.izbilir.com/uploads/images/2018/07/kas-97709429.jpg

Özellikle son yıllarda tatilcilerin daha yoğun ilgisini çeken tatil beldelerimizden. Denize girmek için Türkiye’de tercih edilecek en güzel yerlerden biri Kaş. Ayrıca çevrede gezilecek pek çok tarihi yeri ve doğa harikası mağaraları da görmeniz mümkün. Ayrıca hem kamping hem de otel seçenekleriyle her türlü tatilcinin ihtiyacına yönelik bir konaklama da sağlıyor.

Datça

https://www.izbilir.com/uploads/images/2018/07/datca-31495401.jpg

Rüzgarı ve denizi ile kendisini ziyaret edenleri büyüleyen bir tatil beldemiz Datça. Pek çok kişinin tatile gidip, daha sonra temelli yerleştiği tatil bölgelerimizden biri. Ayrıca pek çok tatil yerine göre daha sakin bir tatil geçirmeniz de mümkün. Huzur, keyif ve doğa arıyorsanız mutlaka yaz tatillerinden birini Datça’da geçirmeniz gerekiyor.

Datça'da Gezilip Görülmesi Gereken Yerler  
Türkiye'de Yaz Tatili Yapılacak En İyi 5 Yer
5 TOPLAM 6 OY
ÖNE ÇIKANLAR
    YORUMLAR (0)
    Yorum Yaz...